Nočný klub v Trnave

Prichádza
noc

Džungľou sa nesie spev cikád a nočné tvory sa prebúdzajú. Pozorné oko zaregistruje hrmot spôsobený migráciou zvery na nové párty teritórium. Cikády pomaly utíchajú a spev nahrádza gradujúce dunenie basy. Každým krokom si bližšie k cieľu dnešnej noci.
Zosilniť pevnosť svorky. Čas prebudiť svoje duchovné zviera. Čas urobiť evolučný krok vzad.

Pozrieť všetky eventy
Naše pravidlá

4 zákony
goríl

Teritórium našej džungle je otvorené každému, kto sa zaviaže rešpektovať 4 zákony goríl. Poriadne si ich naštuduj, bez nich budeš mať totižto v džungli problém prežiť! Ak sa ich budeš držať, zažiješ divočinu, o akej sa nesnívalo ani Tarzanovi. Ako bonus ťa džungľa ešte aj odmení.

1. zákon goríl

Gorila
nie je
agresívna

Agresivita je jediná zvieracia črta, ktorú nechaj doma. Pokiaľ si chceš dokázať, že si Alfa samec, urob tak na parkete. V našej džungli rozhodujú iba tanečné súboje.

2. pravidlo goríl

Gorila
sa stará

Staraj sa ako o svoju svorku, tak aj o ostatných návštevníkov džungle. Tu sme všetci gorily. V našom párty teritóriu vyviera prameň plný blahodárnych mokov, aby sa tvoja svorka osviežila alebo povzbudila k divokým gorilým tancom. Ak to člen svorky preženie, podopri ho a nalož ho do taxíka. Podrž dvere, pozvi, požičaj, skrátka chovaj sa ako pravá GORILA!

3. pravidlo goríl

Gorila
nikdy
nie je sama

Gorila nie je nikdy sama a svorka nie je nikdy úplná. Mysli na to, ak sa do džungle vyberieš sám. Mysli na to aj vtedy, keď uvidíš gorilu, ktorej svorka chýba. Džungľa je miesto, kde môžeš nájsť nové priateľstvá. K ich nadviazaniu nemusíš vyberať zo srsti chrobáčikov – úplne stačí, ak niekoho pozveš na drink.

4. pravidlo goríl

Gorila
nezkazí
párty

Posledné, ale najdôležitejšie pravidlo:

Nikdy.
Nezabi.
Párty.

Pri svojej premene na gorilu nechaj so svojou ľudskou formou odpočívať aj zlomyselnosť, priveľké ego a nekalé úmysly. Nenič náladu ani veci a rob všetko preto, aby celé osadenstvo džungle zažilo nezabudnuteľnú, goriliu noc.