Nahrávam Udalosti
IBIZA GOES TO APE

« Všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

IBIZA GOES TO APE

!!  IBIZA GOES TO APE  !!

Máme pre vás pripravené brutálne prekvapenie. Dali sme dokopy šikovný team a s radosťou oznamujeme, že tu pre vás máme nový koncept, kedy k nám už 16.11. zavítajú rezidentní DJs PRIAMO Z IBIZY ! Ibiza je naozaj taká bláznivá, ako si počul vo všetkých príbehoch tvojich známych. A my ti tento crazy feeling prinesieme priamo do džungle. Nenechaj si ujsť atmosféru, ktorá pricestuje z najväčšieho party islandu na svete a buď s nami súčasťou šialenstva. 

ARTISTS: 

Kintero Guzman / Mexico & Ibiza / Spain resident DJ

Marek Deagon / Ibiza / Spain resident DJ

Susan / Ibiza / Spain resident DJ

Trumpetix / live trumpeter

 

Kintero Guzman

DJ a producent pôvodom z Mexika, aj keď by sa o ňom dalo skôr hovoriť ako o rezidentovi z Ibizy, na ktorej žije a pôsobí už od roku 2007. Svoju profesionálnu kariéru začal práve tu. Ibiza mu poskytla možnosť stretnúť sa s množstvom zaujímavých umelcov, inšpirovať sa a začať produkovať svoje vlastné skladby a sety pre Balearica radio. 

Marek Deagon

Je zakladateľ eventovej agentúry Electro Playground. V roku 2015 odcestoval prvýkrát do Španielska na Ibizu, kde sa mu podarilo získať niekoľko rezidentných hraní v plážových kluboch, niekoľko sezón tam pôsobiť a upevniť meno značky EP. Každú sezónu dostáva ďalšie pozvania na odohranie eventov, ktoré bez váhania prijíma. 

Suzan

Slovenka pôvodom z okolia Trnavy, ktorá na Ibize pomáhala pri organizácii eventov v najznámejších kluboch ako Amnesia, Ushuaia a Sankeys. Neskôr sama vlastnila plážový klub The Beach, v ktorom sa všetci traja neraz stretli za mixpultom. 

Trumpetix LIVE

Nezabudnuteľným dychovým talentom vo forme live vystúpenia doplní trojicu DJ-ov aj talentovaný TRUPMETIX, ktorý ešte umocní dokonalosť zážitku a aktivuje všetky vaše zmysly. Nechajte sa prekvapiť, čo všetko tento muž dokáže. 

Neskutočne sa tešíme a pokiaľ je aj tvoj tón rovnako vyladený, potom je IBIZA GOES TO APE párty ako stvorená pre teba…Tak príď a objav svojho divocha !