Nahrávam Udalosti

« Všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

IBIZA GOES TO APE

S radosťou ti oznamujeme, že už 10.3. k nám po druhýkrát zavítajú rezidentní DJs PRIAMO Z IBIZY ! Ak si videl film vo štvorici po opici, atmosféru Ibizy ti nejak podrobne popisovať nemusíme. A my ti tento crazy feeling prinesieme priamo do džungle. Nenechaj si ujsť atmosféru, ktorá pricestuje z najväčšieho party islandu na svete

ARTISTS:

@kinteroguzmanibiza / Mexico & Ibiza / Spain resident DJ

@marek_deagon / Ibiza / Spain resident DJ

@trumpetix / live trumpeter

Kintero Guzman

DJ a producent pôvodom z Mexika, aj keď by sa o ňom dalo skôr hovoriť ako o rezidentovi z Ibizy, na ktorej žije a pôsobí už od roku 2007. Svoju profesionálnu kariéru začal práve tu. Ibiza mu poskytla možnosť stretnúť sa s množstvom zaujímavých umelcov, inšpirovať sa a začať produkovať svoje vlastné skladby a sety pre Balearica radio.

Marek Deagon

Je zakladateľ eventovej agentúry Electro Playground. V roku 2015 odcestoval prvýkrát do Španielska na Ibizu, kde sa mu podarilo získať niekoľko rezidentných hraní v plážových kluboch, niekoľko sezón tam pôsobiť a upevniť meno značky EP. Každú sezónu dostáva ďalšie pozvania na odohranie eventov, ktoré bez váhania prijíma.

Trumpetix LIVE

Nezabudnuteľným dychovým talentom vo forme live vystúpenia doplní trojicu DJ-ov aj talentovaný TRUPMETIX, ktorý ešte umocní dokonalosť zážitku a aktivuje všetky vaše zmysly. Nechajte sa prekvapiť, čo všetko tento muž dokáže.

Neskutočne sa tešíme a pokiaľ je aj tvoj tón rovnako vyladený, potom je IBIZA GOES TO APE párty ako stvorená pre teba…Tak príď a objav svojho divocha !