Nahrávam Udalosti

« Všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

BIG OPEN SEMESTER BY DJ EKG

TRNAVSKÍ ŠTUDENTI…

 a vy ste už boli pozrieť APE?! Ak nie, máme pre vás pripravené ale že BRUTÁLNE prekvapenie. Kým sa stihnete dostať do svojich hláv plných povinností, v džungli vás čaká jazda, ktorú treba povinne pred začatím celého toho študijného kolotoča absolvovať. Pre vyššie ročníky to už asi netreba ďalej rozmazávať, pre vás nováčikov, TREBA OCHUTNAŤ TRNAVSKÚ KLUBOVÚ SCÉNU TAK, ABY STE NA TO NIKDY NEZABUDLI ! 

A čo by to bolo za odpálenie brutálneho semestra, keby sme vám nenaservírovali BIG OPEN SEMESTER PARTY, a to rovno s headlinerom CELEJ Československej hudobnej scény – DJ EKG !!! 

Masívny nával energie, nekonečná pozitivita a parties, ktoré na Slovensku nemajú konkurenciu. K tomu všetkému ťa čakajú aj špeciálne študentské ceny na shoty fernetu a vodky, aby si si neroztrieskal mesačný budget hneď prvý týždeň a mohol sa aj decentne roztrieskať. Support najväčšej semestrálnej otváračky si pod ruku zoberie náš domáci DJ DEMI a jediné, čo nám chýba si už len ty a tvoja chuť (piť) študovať. Ste na to ready ?!?

BIG OPEN SEMESTER PARTY by DJ EKG už 13.2., jedine v APE !

VSTUP :
5€ s ISIC do 22:00
6€ s ISIC po 22:00
8€ bez ISIC all night